ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ та Лісова служба США розширюють співпрацю щодо підвищення протипожежної безпеки зони відчуження

Під час зустрічі керівництва ДАЗВ і підприємств зони відчуження з представниками Лісової служби США було обговорено результати та перспективи співпраці установ. Зокрема, представники Лісової служби відзначили прогрес ДАЗВ щодо створення Координаційного центру із управління надзвичайними ситуаціями та запевнили у готовності й надалі надавати експертну допомогу за цим проєктом.

«Співпраця із США щодо підвищення протипожежної безпеки зони відчуження є для Агентства одним з ключових пріоритетів. Завдяки Лісовій службі підприємства зони відчуження отримують матеріально-технічну допомогу для запобігання та реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема, цього року ДСП «Північна Пуща» отримала гуманітарну допомогу для протидії лісовим пожежам, а також українські фахівці пройшли тренінг-курс «Лідерство-580» і обмінялися досвідом з Національним пожежним бюро США», - зазначив т. в. о. Голови ДАЗВ Олександр Ковальчук.

Також директор Чорнобильського радіаційного-екологічного заповідника повідомив стосовно прогресу у розробленні «Fire Management Plan» за результатами поїздки в США. Представники Лісової служби погодилися розглянути розроблений план та надати свої зауваження й рекомендації.

Окрім того, під час зустрічі експерти досягли домовленостей щодо співпраці задля розбудови комунікаційної спроможності зони відчуження, зокрема, надання з боку США допомоги в розробленні та організації комунікаційного плану. Відповідне засідання має відбутися 9-10 грудня 2019 року.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію