ВСІ НОВИНИ

Фахівці підприємств у сфері поводження з РАВ та зняття АЕС з експлуатації підвищили кваліфікацію

30 фахівців, що працюють у сфері поводження з радіоактивними відходами, пройшли підвищення кваліфікації та отримали документи про відповідну освіту. Освітній захід організували за 72-годинною програмою: «Радіаційна безпека поводження з радіоактивними відходами».

Навчання відбулось у Києві та Славутичі і у ньому взяли участь 30 фахівців з Державного агентства України з управління зоною відчуження, ДСП «Чорнобильська АЕС», ДСП «Об’єднання «Радон», Дніпропетровської, Київської, Одеської, Харківської філій ДСП «Об’єднання «Радон», ДСП «ЦППРВ» та ДСП «НТЦ КПРВ».

Освітній захід відбувся у рамках впровадження та верифікації навчально-методичних матеріалів, розроблених в ході виконання проєкту міжнародної допомоги U4.01/12Е — «Удосконалення національної системи підготовки в області поводження з РАВ, зняття з експлуатації та реабілітації». Їх мета — вдосконалення системи підготовки кваліфікованих кадрів в Україні.

Провідні фахівці галузі читали лекції з поводження з радіоактивними відходами, радіаційної безпеки, питань регулювання поводження з РАВ, питань транспортування радіоактивних матеріалів, зняття ЧАЕС з експлуатації та інших дисциплін.

Окрім лекцій, лектори організували лабораторні роботи, комп’ютерне тестування слухачів та залік.

Також, відбулось анкетування серед учасників заходу та лекторів. Аналіз анкет продемонстрував, що слухачі добре засвоїли навчальні матеріали та засвідчив хорошу якість розроблених і впроваджених навчально-методичних матеріалів.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію