ВСІ НОВИНИ

Фахівці підприємств зони відчуження підвищили кваліфікацію з безпечного поводження з радіоактивними відходами

23 фахівця підприємств сфери управління ДАЗВ підвищили кваліфікацію за програмою «Радіаційна безпека поводження з радіоактивними відходами» в Українському радіологічному учбовому центрі (УРУЦ). Вони прослухали лекції з поводження з радіоактивними відходами (РАВ), радіаційної безпеки, питань регулювання поводження з РАВ, транспортування радіоактивних матеріалів та інших дисциплін. Також, під час навчань були лабораторні роботи, комп’ютерне тестування слухачів та залік.

Як зазначають експерти УРУЦ, під час курсу використовувалися матеріали, розроблені у рамках проекту міжнародної допомоги «Удосконалення національної системи підготовки в області поводження з РАВ, зняття з експлуатації та реабілітації».

За результатами курсу 23 фахівця з 6 спеціалізованих підприємств сфери управління ДАЗВ (ДСП «Об’єднання «Радон», ДСП «ЦППРВ», ДСП «Дніпропетровський ДМСК», ДСП «Київський ДМСК», ДСП «Львівський ДМСК», ДСП «Харківський ДМСК») успішно склали залік і отримали Свідоцтва підвищення кваліфікації та Атестати.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію