ВСІ НОВИНИ

У Чорнобильському заповіднику успішно відпрацювали механізми взаємодії з поліцією у разі незаконного проникнення

Під час чергових навчань працівники Чорнобильського заповідника та чорнобильського відділу Нацполіції відпрацювали механізм взаємодії своїх підрозділів у разі незаконного проникнення на територію зони відчуження водним шляхом. Зокрема, були відпрацьовані оперативні дії персоналу у разі виявлення невідомого човна на річці Прип’ять.

Як зазначив керівник Заповідника Олександр Галущенко, цього року установа розпочала спільні з Нацполіцією патрулювання території Заповідника, а також спільні навчання.Чорнобильський заповідник – особлива природно-захисна установа і тому потребує особливого підходу. Керівництво Заповідника й надалі працюватиме над вдосконаленням роботи провідних підрозділів, що здійснюють охорону й збереження природних комплексів Заповідника, тазміцнюватиме матеріально-технічну базу.

У результаті навчань умовних порушників було успішно затримано та ідентифіковано. Під час підведення підсумків тренувань спостерігачі зазначили високий рівень готовності працівників до позаштатних ситуацій та прийняття оперативних рішень.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію