ВСІ НОВИНИ

Відтепер під НБК можна потрапити завдяки сучасним технологіям

Керівництво ДАЗВ взяло участь у презентації результатів кампанії з оцифровування туристичних пам’яток Київщини, що відбулася у Міжнародному аеропорту Бориспіль. Зокрема, на заході презентували веб-сайт з промоції туристичного потенціалу Київщини та відео-ролики про туристичні місця області. Одним із представлених маршрутів була екскурсія під новий безпечний конфаймент.

Т. в. о. Голови ДАЗВ Олександр Ковальчук подякував КОДА та виконавцям проєкту, завдяки яким сучасні технології дали можливість потрапити у важкодоступні місця.

«Зона відчуження оповита великою кількістю міфів та легенд. Недостатня кількість достовірної інформації у перші роки після аварії й замовчування деталей призвели до того, що сьогодні ми стикаємося з викривленим сприйняттям історії та сьогодення зони відчуження. Найкращий спосіб боротьби з цією проблемою - розповісти правду про Чорнобильську катастрофу та її наслідки. І зробити це можна, давши людині можливість побачити зону відчуження на власні очі, поспілкуватися з професійними гідами, ліквідаторами, працівниками підприємств», - зазначив Олександр Ковальчук.

За його словами, головним пріоритетом діяльності Агентства та підприємств, що належать до сфери його управління, є безпека. Саме на забезпечення радіаційної безпеки спрямована уся діяльність у зоні відчуження: і поводження з радіоактивними відходами, і роботи на промисловому майданчику ЧАЕС, і розбудова об’єктів альтернативної енергетики, і, звісно, - перебування туристів на території зони відчуження. Саме тому подібні проєкти є важливими для Чорнобиля - вони дозволяють ширшому колу людей дізнатись правду і побороти радіофобію.

Учасники заходу отримали змогу здійснити екскурсійні тури цікавими музеями, побувати у храмах та монастирях, побачити міста та містечка Київщини з висоти пташиного польоту. Все це стало можливим завдяки оцифруванню із застосуванням технологій віртуальної реальності.

Кампанія виконувалася на замовлення Київської обласної державної адміністрації компанією CFC Big Ideas та місцевими експертами і сертифікованими фотографами Google.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію