ВСІ НОВИНИ

Звернення Голови ДАЗВ з нагоди 33-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Вічна пам'ять Ліквідаторам та їх героїчним Вчинкам!

Аварія на Чорнобильській АЕС була наймасштабнішою катастрофою в історії атомної енергетики. Саме тому Чорнобиль не має минулого часу - він назавжди у наших серцях та серцях майбутніх поколінь!

Сьогодні зона відчуження має майбутнє саме завдяки героїчним діям ліквідаторів, які 33 роки тому ризикуючи власним життям врятували нас від непрогнозованого впливу радіації.

Історія ліквідація наслідків Чорнобильської катастрофи розпочалась багато років тому, триває сьогодні і триватиме ще безліч часу… Завдяки щоденним зусиллям понад 6000 фахівців, більше 1000 з яких беруть участь у ліквідації аварії ще з 1986 року, а також за підтримки понад 40 країн світу сьогодні ми маємо надійну захисну споруду над зруйнованим ІV енергоблоком!

Цього тижня на Чорнобильській АЕС відбувалася пробна експлуатація цієї захисної споруди (НБК), яка за висновками фахівців пройшла успішно! Це означає, що ми рухаємося вперед і крок за кроком нам вдається продовжувати роботу щодо зняття ЧАЕС з експлуатації та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, поводження з радіоактивними відходами, обміну досвідом з міжнародними експертами, збереження біорізноманіття, інформування про сучасний радіаційний стан та радіаційну безпеку, а також ефективного використання території зони відчуження.

Низький уклін усім, хто боровся у нерівному бою зі страшною ядерною стихією, а також світла пам’ять тим, чиє життя обірвалося внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Мріймо й докладаймо усіх зусиль, щоб постраждала територія зони відчуження стала територією людського прогресу та позитивних змін!

Голова ДАЗВ
Віталій Петрук

Pic 1986 2019

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію